Ubytování, restaurace a pivovar - Pivovar
Ubytování, restaurace a pivovar - Pivovar
Ubytování, restaurace a pivovar - Pivovar
Ubytování, restaurace a pivovar - Pivovar
Ubytování, restaurace a pivovar - Pivovar
Ubytování, restaurace a pivovar - Pivovar
Ubytování, restaurace a pivovar - Pivovar
Úvodní strana> Pivovar

Podhorský Pivovar

          Historie vaření podhorského piva ve Frýdlantě nad Ostravicí sahá až do roku 1765, o tomto pivě se řikalo široko daleko, že je  nejlepší v okolí. A tak se stalo, že díky pivu Frýdlant nad Ostravicí, zažil populační růst a tím se také zvedla poptávka po řemeslných  výrobcích, což značně podpořilo rozvoj celého Frýdlantu.

 30. března 2013 - toto je magické datum se také zapsalo do historie Frýdlantu nad Ostravicí. V ten den poprvé Náš Pán Sládek uvařil první  várku Podhorského ležáku. No a tehdy se začala psát historie O Podhorském Pivovaru v Hotelu Beskyd. Ve Frýdlantu se tedy po 250 letech  začalo opět vařit podhorské pivo a po městě se rozledhla vůně sladu. 3. května 2013 jsme díky velké píli všech zúčastněných slavnostně  otevřeli Podhorský Pivovar v Beskydech.

Naše Podhorské pivo se vaří tradiční českou technologií na dva rmuty. Co je to rmutování? Jedná se proces, při kterém enzymatický komplex obsažený ve sladu štěpí složité polysacharidy(škroby) na skvasitelné cukry. K výrobě Podhorského piva používáme slad z moravksého ječmene, žatecký chmel, kvalitní pivovarsPodhorské pivo je pěnivé, nefiltrované a nepasterizované.ké kvasnice a vodu z Beskyd. Díky žeteckému chmelu má Podhorské pivo jemnou hořkost a příjemnou chmelovou vůni, plnější chuť a větší říz.

 

Ochutnat Podhorská piva můžete u Nás v Hotelu Beskyd. Můžete ochutnat Polotmavou třináctku, Extra hořkou dvanáctku, Výčepní desítku a Borůvkový speciál. Všechna Naše piva jsou specialně chmelena a proto jsou tak příjemně hořká. Věříme, že každý pivní nadšenec Naše Podhorské pivos láskou vařené ochutná a doufáme,že zachutná.

Duo Tanky

 Vážení příznivci našeho Podhorského pivovaru, od pondělí 14.dubna 2014 čepujeme naše podhorské pivečko z nových duo-tanků. Na čepu  máme Podhorskou výčepní desítku za 20 Kč, Podhorskou třinácku za 22 Kč, Borůvkový speciál za 22 Kč, Radegast extra hořkou dvanáctku za  23 Kč Přijďte ochutnat naše výborné piva.

 

S Pivovarským Pozravem

"Dej Bůh Štěstí"

Podhorský Pivovar v Beskydech

DUO TANKY

Vážení příznivci piva,od pondělí 14.4.2014 čepujeme naše pivo z nových duo-tanků.Na čepu máme výčepní desítku,světlý 12% ležák,13%polotmavý speciál a velikonoční 14% tmavý speciál.Přijďte ochutnat naše výborné piva.

Tisk aktuální strany
Aktuality
Další novinky
Kontakty

HOTEL BESKYD
Adresa: Náměstí 1
739 11 Frýdlant nad Ostravicí
Telefon: +420 604 450 344
Email:

info@hotel-beskyd.cz

podhorskypivovar@gmail.com 

Provozní doba

PONDĚLÍ        11:00 – 21:00

ÚTERÝ           11:00 – 21:00

STŘEDA         11:00 – 21:00

ČTVRTEK       11:00 – 21:00

PÁTEK           11:00 – 24:00

SOBOTA         11:00 – 24:00

NEDĚLE         11:00 – 18:00

Mapa stránek

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •