Ubytování, restaurace a pivovar - Pivní lázně
Ubytování, restaurace a pivovar - Pivní lázně
Ubytování, restaurace a pivovar - Pivní lázně
Ubytování, restaurace a pivovar - Pivní lázně
Ubytování, restaurace a pivovar - Pivní lázně
Ubytování, restaurace a pivovar - Pivní lázně
Ubytování, restaurace a pivovar - Pivní lázně
Úvodní strana> Pivní lázně

Podhorské pivní lázně a wellness

PODHORSKÉ PIVNÍ LÁZNĚ A WELLNESS

Srdečně Vás zveme do našich zbrusu nových Pivních lázních v Podhorském Pivovaru ve Frýdlantu nad Ostravicí. Zde si můžete dopřát dokonalou relaxaci u hořícího krbu a osvětlené fontány, při poslechu uklidňující hudby. Okouzlí Vás podmanivá vůně levandule, ve světle hořících svíček. Začnete předehřátím v Bio sauně (66oC), dále budete pokračovat pivní nebo bylinnou koupelí v dřevěných kádích vyrobených z královského dubu – Vzhledem s vysoké teplotě koupele (34-36oC), je třeba dbát na zvýšený pitný režim, proto jsme ke kádi umístili vlastní pípu, ze které si budete sami neomezeně čepovat naše Podhorské pivo. Po absolvování koupele následuje odpočinek v zábalu na speciálních. Při této fázi dochází k uvolnění a harmonizaci organismu. Prohřátý organismus dokončuje fázi pocení, srdeční činnost se zklidňuje, pozvolna klesá krevní tlak, uvolňují se svaly a obnovuje se tělesná energie. Dále nabízíme i návaznou doplňkovou wellness proceduru, jako je finská sauna, whirlpool a nebo ultrazvukovou masáž celého těla. Už od dávného středověku bylo známo, že koupele v kvasnicovém pivu mají léčivý účinek a jsou vynikající prevencí proti nemocem. Pivní kal a pivní kvasnice jsou totiž přírodní léčebné prostředky, ovšem za předpokladu, že se dodrží správná teplota, doba lázně a správné dávkování přísad. Obojí očišťuje a pročišťuje organismus přes póry v pokožce. Podhorská pivní lázeň je blahodárná pro každého. Lidé s kožními problémy jsou nadšeni, ale rovněž lidé trpící špatným prokrvením končetin si účinky pivní koupele pochvalují. Na to samé přišli i majitele Podhorského pivovaru a proto se rozhodli vystavět a otevřit Podhorské pivní lázně v hotelu Beskyd.

Odborník spojuje pojem pivní lázeň v první řadě s optimální konzumační teplotou piva. A to znamená konec veškerého snění. Dovedete si snad představit ten „požitek“, ležet nehybně v koupeli o teplotě 8 – 10°C? Rozložíme-li ovšem slovo pivní lázeň na kmenová slova pivo a lázeň, otevírají se náhle zcela jiné možnosti. Zvolíme-li si tedy co do druhu sedací lázeň a co do účinku termální lázeň s přísadou piva resp. surovin, ze kterých se Podhorské pivo vyrábí, zjistíme, že pojem „Podhorská pivní lázeň“ je vlastně docela logický a pochopitelný, a to i pro sládka.

V Podhorských pivních lázních si můžete dopřát dokonalou relaxaci u hořícího krbu a osvětlené fontány, při poslechu uklidňující hudby. Okouzlí Vás podmanivá vůně levandule, ve světle hořících svíček. Těšit se můžete na odpočinek v privátním wellness (finská sauna a whirlpool) a v Podhorských pivních lázních, kde můžete neomezeně konzumovat zdejší podhorské pivo. Společně tak budete relaxovat v bio sauně a v pivní koupeli, jež  je obohacena o mnohé minerální látky jako je vápník, hořčík a antioxidanty, či v bylinné koupeli v dřevěnné kádi. Po absolvování koupele následuje odpočinek v zábalu na speciálních lehátkách. Při této fázi dochází k uvolnění a harmonizaci organismu. Ale ze všeho nejdůležitější je zážitek z koupele: sedíte v kádi a můžete si jen tak mimochodem načepovat naše Podhorské pivo – není to báječné?

Vouchery na wellness

 

 


Pivní koupel

Je obohacena o mnohé minerální látky jako je vápník a hořčík, antioxidanty a podobě polyfenolických sloučenin pocházejících ze sladu a chmele a v neposlední řadě i o bílkoviny, peptidy či aminokyseliny. Relaxační účinek koupele je zároveň umocněn jemným chmelovým aroma díky obsaženým chmelovým scilicím.

Bylinná koupel

Přírodní koupel ze směsi bylin jsou určeny na povzbuzení organismu, odstranění únavy, na uvolnění ztuhlého svalstva a v neposlední řadě na odstranění stresu. Taktéž jsou vhodné pro řešení kožních problému, Bylinná lázeň je zárukou kompletní regenerace celého těla.

 

CENÍK PODHORSKÝCH PIVNÍCH LÁZNÍ

Pro 2 osoby  (1 káď)   na 1 hodinu - cena 2.000 Kč

CENÍK PRIVÁTNÍ WELLNESS 

Pro 2 osoby – 1 hodina –  cena 800 Kč

VÝROBA DÁRKOVÝCH POUKAZU V CENĚ :-)

Příjmáme objednávkyna tel.: +420 734 535 903  nebo na e-mail: info@hotel-beskyd.cz 

Uslyšíme-li o pivné lázni, napadne hlavně příznivce tohoto zlatavého moku starý známý šlágr:
 „Sním o jezeru piva, velkém jako Štírské jezero,…“ 

 

  

Tisk aktuální strany
Aktuality
 • 18.09.2019
 • 18.09.2019
  CENA JÍDLA VČETNĚ ROZVOZU  89,-KČ SOBOTNÍ A NEDĚLNÍ OBĚDY...
 • 18.09.2019
  PODHORSKÉ KORYTO  Podhorské KORYTO Pořádáte párty, oslavu...
Další novinky
Kontakty

HOTEL BESKYD
Adresa: Náměstí 1
739 11 Frýdlant nad Ostravicí
Telefon: +420 604 450 344
Email:

info@hotel-beskyd.cz

podhorskypivovar@gmail.com 

Provozní doba

PONDĚLÍ        14:00 – 21:00

ÚTERÝ           14:00 – 21:00

STŘEDA         14:00 – 21:00

ČTVRTEK       14:00 – 21:00

PÁTEK           14:00 – 22:00

SOBOTA         10:00 – 22:00

NEDĚLE         ZAVŘENO

Mapa stránek

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •